WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Filtr:
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub Urząd Miasta i Gminy w Pelplinie

(Urzędy)

      
Plac Grunwaldzki 4
83-130
Pelplin
Pomorskie

58 5361261

www.pelplin.pl
W trosce o najmłodszych, odwiedzających urząd wraz z rodzicami w sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy w Pelplinie zorganizowany został kącik do zabawy dla dzieci. Nasi milusińscy już się nie nudzą w czasie, gdy rodzice załatwiają sprawy urzędowe. Do dyspozycji najmłodszych znajduje się stolik z kolorowymi krzesełkami, kredki i kolorowanki. Pociechy mogą więc spędzić czas w urzędzie na beztroskiej zabawie i spokojnie czekać na rodziców.


Urząd Miasta

(Urzędy)

      
Plac Kolegiacki 17
61-841
Poznań
Wielkopolskie

61 8785200

www.bip.poznan.pl

W budynkach Urzędu Miasta Poznania, w tych gdzie warunki techniczne na to pozwalają, są wyznaczone pokoje rodzica z dzieckiem - miejsca gdzie mama i tata mogą przewinąć malucha,  chwilę odpocząć itp. Dodatkowo w  budynkach przy ul. Gronowej i ul. Libelta są kąciki zabaw (stoliczki i krzesełka) gdzie dzieci mogą się bawić czy rysować w czasie załatwiania spraw przez rodzica. Urząd nie dysponuje niestety zapleczem umożliwiającym opiekę nad dzieckiem przez opiekunów, gdyż to generowałoby zbyt wysokie koszty. Na chwilę obecną pokoje funkcjonują
w nieruchomościach: pl. Kolegiacki, ul. Libelta, ul. Gronowa - tutaj pokój
w przygotowaniu po zakończonym remoncie.


Czytaj więcej...


Urząd Miejski w Sulechowie

(Urzędy)

      
Plac Ratuszowy 6
66-100
Sulechów
Lubuskie

68 3851129

www.sulechow.pl

w urzędzie znajdują się stoliki do rysowania dla dzieci.Urząd Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy

(Urzędy)

      
ul. Powstańców Śląskich 70
01-381
Warszawa
Mazowieckie

22 5337500

22 5337550

www.bemowo.waw.pl

Urzędzie na Bemowie dysponujemy atrakcyjnym kącikiem zabaw dla dzieci. Znajduje się on na I piętrze Ratusza w Wydziale Obsługi Mieszkańców, czyli tam, gdzie załatwia się najwięcej spraw (rejestracja pojazdów, meldunki,. Dowody osobiste, itp.).

Tuż obok kącika zabaw, w jednej z toalet, znajduje się także przewijak dla niemowląt.Urząd Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy

(Urzędy)

      
ul. Grochowska 274
03-841
Warszawa
Mazowieckie

22 3380129

22 3380871

www.pragapld.waw.pl

Urząd Dzielnicy Praga-Południe mieszczący się przy ul. Grochowskiej 274 , 03-841 Warszawa jest urzędem przyjazny rodzicom, opiekunom z dziećmi. W pokoju dla mamy z dzieckiem znajduje się w kolorowym  otoczeniu przewijak dla dziecka, wygodny fotel dla karmiącej mamy, umywalka. W  Referacie Świadczeń Rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnym znajduje się  miejsce do miłego spędzenia czasu dla dzieci.

W urzędzie jest również "Kącik  malucha" gdzie znajdują się zabawki i inne elementy umożliwiające miłe spędzenie czasu dziecka w oczekiwaniu na rodzica, opiekuna. Jednym z udogodnień jest podjazd dla wózków  oraz winda dla osób niepełnosprawnych. W Urzędzie znajdują się również 2 windy osobowe, ułatwiające poruszanie się między piętrami osobie  z wózkiem.
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?