WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Bioway

   
ul. Wały Jagiellońskie 34
80-853
Gdańsk
Pomorskie

58 3017041

www.bioway.pl

W nieustannie przyspieszającym świecie, często nie mamy czasu na zadbanie o jakość posiłków oraz sposób ich konsumowania. Żyjąc w biegu, nie słuchamy potrzeb swojego organizmu i fundujemy mu nie zawsze zdrowe i nierzadko ubogie w składniki odżywcze dania typu fast food. Jak potwierdzają badania, przebywanie na takiej diecie przez dłuższy czas niejednokrotnie przyczynia się do pogorszenia stanu zdrowia, wyglądu i samopoczucia.

Filozofia restauracji BIOWAY to sprostanie oczekiwaniom klientów, którzy dbają o to, co i w jaki sposób jedzą oraz wyjście naprzeciw tym, którzy chcieliby zacząć o to dbać.

Chcemy promować zdrowy styl życia, informować i dawać wybór. Wyznajemy zasady prostego i zdrowego odżywiania, ponieważ wierzymy, że to, co jemy przekłada się na jakość naszego życia, samopoczucia psychicznego i fizycznego. Naszą misją jest przekonywanie konsumentów i producentów do ekologicznych wyrobów, wpływanie na kształtowanie ich proekologicznych postaw oraz aktywna działalność na rzecz idei Sprawiedliwego Handlu.


Co odróznia BIOWAY od innych restauracji?

nasze receptury budowane są w oparciu o zasady drowego i niskokalorycznego jedzenia
posiadamy szeroką ofertę posiłków z uwzględnieniem sezonowych warzyw i owoców
wykluczamy smażenie na głębokim oleju, wysokokaloryczne sosy czy mrożone, gotowe potrawy i półprodukty
gwarantujemy przystępną cenę
posiadamy szeroki wybór ekologicznych napoi i słodyczy
współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami żywności ekologicznej, co gwarantuje wysoką jakość naszych posiłków
nasze posiłki są przyrządzane z warzyw, owoców, produktów zbożowych i nabiałowych bez użycia mięsa i tłuszczy zwierzęcychPokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?