WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Klub Mamoiselle

   
ul. Kasprzaka 29/31
01-234
Warszawa
Mazowieckie

504982977

www.mamoiselle.pl

Szukasz sposobu na radzenie sobie z dolegliwościami i wyzwaniami, jakie niesie ze sobą okres ciąży? Chcesz jak najlepiej przygotować swoje ciało do porodu i ułatwić sobie późniejszy powrót do formy?

To możliwe! Już teraz zacznij ćwiczyć z Nami w Klubie Mamoiselle

Zajęcia w Klubie Mamoiselle są formą rekreacji ruchowej o niskiej intensywności, powstałą specjalnie dla kobiet w ciąży, które będąc w tym stanie nie mogą korzystać z standardowych zajęć, jakie oferuje fitness. Mają charakter ogólnorozwojowy, są ukierunkowane na zwiększenie świadomości Twojego ciała, poprawę wytrzymałości, siły oraz elastyczności. Przygotują Ciebie zarówno fizyczne jak i psychiczne na przyjście na świat dziecka.Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?