WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Magra Fitness Center Club

   
ul. Św. Floriana 6a
85-030
Bydgoszcz
Kujawsko-Pomorskie

52 3456627

www.magra-fitness.pl

Nasz klub w swej ofercie proponuje przyszłym mamom możliwość uczestnictwa w zajęciach AKTYWNOŚĆ W CIĄŻY. Cena karnetu miesięcznego wynosi 69 zł. Karnet upoważnia do korzystania z zajęć Aktywność w ciąży 3 razy w tygodniu zgodnie z zmieszczonym harmonogramem. Dodatkowo panie mają dostęp do sekcji siłowej oraz cardio.

Aktywność w ciąży - To specjalistyczne zajęcia dla przyszłych mam, których intensywność oraz poziom trudności dostosowany jest specjalnie do każdego trymestru ciąży. Odpowiednio dobrane techniki wzmacniające, rozciągające, oddechowe, a także podnoszące próg czucia własnego ciała pomogą w przygotowaniu do porodu. W czasie zajęć wykorzystywane są techniki relaksacyjne, wybrane ćwiczenia pilates i ćwiczenia z piłką. Zajęcia zalecane są paniom już aktywnym jak i tym, które chcą dopiero zacząć ćwiczenia.

Nasz klub przygotował również ofertę dla Aktywnych Mam. Propozycje są dwie albo karnet Aktywna mama w cenie 149 zł lub karnet klasyczny w cenie 159 zł. Oba karnety nieco różnią się od siebie zakresem możliwości korzystania z usług klubu jednak każdy z nich posiada możliwość przyprowadzenia dziecka i pozostawienia go pod opieką. W klubie został specjalnie wydzielony kącik w którym to od poniedziałku do piątku w godzinach od 16:00 do 19:00 znajduje się opiekunka która spędza czas z dziećmi przyprowadzonymi przez aktywne mamy. W tym czasie nasze klubowiczki mogą spokojnie korzystać z szerokiej oferty zajęć fitness, strefy cardio lub strefy siłowej.

Nasz klub posiada również szeroką ofertę zajęć dla dzieci. Zajęcia rozpoczynają się od godziny 16:00 lub 17:00 w zależności od dnia. Dla naszych maluchów proponujemy udział w zajęciach Zumba dla dzieci, Judo, Taekwondo, Zajęcia ruchowe dla dzieci z nadwagą, Gimnastyke sportowo-rekreacyjną. W czasie gdy dzieci uczestniczą w swoich zajęciach mamy uczestniczą w swoich.Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?