WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Tree Swimming - Szkółka Pływacka

   
ul. Partyzantów 7
66-415
Chwalęcice
Lubuskie

606956852

509268321

www.treeswimming.pl

Celem zajęć jest oswojenie maluchów ze środowiskiem wodnym.
Kolejnym bardzo ważnym atutem jest zdobycie przez dzieci umiejętności utrzymywania się na wodzie i bezpiecznego zanurzenia się pod powierzchnią wody. Dzięki zajęciom w wodzie małe Dziecko przyzwyczai się do środowiska wodnego, co może być pomocne w codziennej kąpieli. Dziecko zdobędzie umiejętność utrzymywania się na wodzie, a to poprawi jego bezpieczeństwo w środowisku wodnym, a w przyszłości ułatwi naukę pływania. Dziecko pozbędzie się strachu przed zanurzeniem głowy i wyrobi w sobie odruchy znacznie obniżające ryzyko zachłyśnięcia się wodą. Dzieci poprzez aktywność fizyczną poprawiają swoją odporność. Zajęcia w wodzie pozytywnie wpływają na układ oddechowy dziecka. Ćwiczenia w wodzie równomiernie rozwijają wszystkie partie mięśni. Pokonywanie barier kształtuje u dziecka pewność siebie i bezpiecznie zaspakaja jego chęć poznawania świata.

 


Dodatkowe korzyści płynące z zajęć:

- Aktywny wypoczynek zarówno dziecka jak i rodzica.
- Zajęcia ma basenie są ciekawą odskocznią od monotonii codziennej  rutyny  związanej z zabiegami pielęgnacyjnymi i opieką nad dzieckiem. Dzięki wykorzystaniu różnych kolorowych przyrządów dzieci świetnie się bawią:  sprawdzają swoje możliwości ruchowe, rzucają piłeczkami, chwytają zabawki i oswajają się z wodą.
- Integracja z innymi dziećmi i rodzicami. Na zajęciach uczestnicy spotykają ludzi w podobnej sytuacji życiowej. Dorośli,  świeżo upieczeni rodzice poznają siebie nawzajem a ich dzieci swoich rówieśników. Zajęcia na basenie to świetne miejsce na nawiązanie nowych znajomości i przyjaźni. Dziecko może wyładować "nadmierne" pokłady energii. Dzieci wyjątkowo energiczne mają możliwość korzystnie dla swojego zdrowia spożytkować energię, a niechętne do zabaw stają się aktywne.
- Budowa więzi pomiędzy dzieckiem a obojgiem  rodziców. Zajęcia na basenie to świetny sposób na spędzenie z dzieckiem wolnego czasu i zbudowanie z nim więzi oraz na umocnienie dobrych  relacji między dorosłymi.Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?