WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Rodzinne Centrum Położnicze 'Koala'

   
ul. Praska 18
30-328
Kraków
Małopolskie

692992555

www.koala.krakow.pl

Rodzinne Centrum Położnicze Koala -Szkoła rodzenia i o wiele więcej.

Dla aktywnych mam, które pragną szybko wrócić do sylwetki z przed ciąży proponujemy dwa rodzaje zajęć. Program Atrakcyjna mam w okresie połogu ( pierwsze 6 tyg. po porodzie) oraz Fitness dla mam po 6 tygodniach Jeszcze w połogu zapraszamy do indywidualnego programu Atrakcyjna Mama.

Program Atrakcyjna Mama, obejmuje:
• domowe konsultacje z fizjoterapeutą,
• indywidualnie dobrany zestaw ćwiczeń,
• kontrolę sylwetki przy noszeniu i opiece nad dzieckiem.

Dzięki niemu unikniesz tak częstych wśród świeżo upieczonych Mam bóli kręgosłupa, karku, szyi. Wymodelujesz sylwetkę i powrócisz do formy sprzed ciąży. Idealnie gdy pierwsze spotkanie odbywa się w 1,2 dobie po powrocie do domu.

Fitness dla mam z dziećmi
Zapraszamy mamy na gimnastykę 6 tygodni po porodzie. W kameralnych grupach wraz z maluchami gubimy zbędne kalorie, wzmacniamy i uelastyczniamy ciało po okresie ciąży i porodu.
Zajęcia odbywają się w max. 6 osobowych grupach w klimatyzowanej sali. Akceptujemy karty multisport i fitprofit. Prosimy o wcześniejszą rezerwacje miejsc.Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?