WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Centrum Zabaw Happyland

   
ul. Szkolna 34
05-092
Łomianki
Mazowieckie

22 2432630

Happyland serdecznie zaprasza wszystkie dzieci do spędzenia radosnych chwil w pełni wyposażonym kompleksie, stworzonym z myślą o naszych pociechach, aby zapewnić im wspaniałą zabawę i wiele atrakcji w cudownej atmosferze z dziecięcych marzeń, a wszystko to pod czujnym okiem profesjonalnej kadry opiekunów PRZYGOTOWALIŚMY SALĘ O POWIERZCHNI 450m2, aw niej do dyspozycji naszych Milusińskich oddajemy  czteropiętrową konstrukcję, gdzie na dzieci czeka m.in. basen z piłeczkami, zjeżdżalnie, przejazd podwieszany, przejście tubowe, armatki pneumatyczne i wiele innych. Tylko u nas na dzieci czeka wyjątkowa atrakcja jaką są drzewa do wspinania. Ponad to, specjalnie z myślą o najmłodszych powstał kącik Malucha. W naszym centrum zabaw znajduje się także sala kinowa, gdzie dzieci zmęczone zabawą mogą odpocząć i się wyciszyć.

Zapewniamy Państwa, iż nasi mali goście są u nas bezpieczni ponieważ  nasza sala zabaw posiada wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty.

W naszym Centrum Zabaw dla Dzieci  Happyland nie zapomnieliśmy o potrzebach i komforcie opiekunów naszych gości. Zapraszamy Państwa do kawiarni, w której przy wyśmienitej kawie lub herbacie możecie dyskretnie obserwować swoje pociechy lub oddać się surfowaniu w sieci korzystając z dostępu do bezprzewodowego internetu jaki Państwu zapewniamy.

Jeżeli Chcesz sprawić swojemu dziecku niepowtarzalne urodziny, zapraszamy do naszego CENTRUM ZABAW HAPPYLAND. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe, gdzie oddajemy do dyspozycji Szanownego Młodego Jubilata i jego gości oddzielną salkę urodzinową w której zorganizujemy poczęstunek. Całą imprezę prowadzi animator (malowanie buziek, konkursy itp.)

Zapraszamy na ferie i pólkolonie.Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Godziny pracy i ceny

Zzapraszamy 7 dni w tygodniu pon. - niedz. od 11:00 do 20:00 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?