WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Hulakula

   
ul. Dobra 56/66
00-312
Warszawa
Mazowieckie

22 5527467

www.hulakula.com.pl

Hulakula to raj dla maluchów. Gwarantujemy możliwość niezwykłej zabawy dla dzieci i młodzieży!

Na terenie naszego Centrum znajdują się dwa place zabaw dostosowane do różnych grup wiekowych; dla młodszych dzieci do 6-ego roku życia przygotowaliśmy HULALAND, z kolei HULAPARK to plac przeznaczony dla dzieci w wieku 7-13. Nasze place zabaw to idealne miejsca do zapewnienia rozrywki dzieciom w czasie, w którym rodzice bawią się w innych częściach Centrum.

Dzięki pięciu salkom urodzinowym zlokalizowanym na terenie naszego Centrum, Hulakula to najlepsze miejsce do organizacji urodzin. Doskonała kadra opiekunek przygotuje na tę okoliczność scenariusz imprezy i będzie czuwać nad jego realizacją. Gwarantujemy także możliwość zamówienia cateringu, tortów urodzinowych itp. Dla tego typu imprez świetnie sprawdza się łączenie uczty dla maluchów w salce urodzinowej z zabawą na placu zabaw albo grą w kręgle.Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?