WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Basen AGH

   
ul. J. Buszka 4
30-150
Kraków
Małopolskie

12 6174838

12 6175030

www.basen.agh.edu.pl

W dniu 27 października 2011 roku Basen AGH otrzymał Certyfikat Miejsce Przyjazne Maluchom. Organizatorami akcji są: agencja PR Inspiration oraz Gazeta Wyborcza, które od 2006 roku tworzą nową mapę Krakowa. Mapę miejsc, w których pojawienie się rodziców z małymi dziećmi nie stwarza dla nikogo problemu, a wręcz przeciwnie sprawia im ogromną radość.

Na basenie AGH prowadzone są kursy doskonalenia i nauki pływania dla dzieci w różnym wieku, między innymi są kursy pływania dla Bobasów (małych dzieci w wieku od 3 m-ca życia do 3 lat) odbywające się pod fachową opieką wykwalifikowanej i doświadczonej kadry instruktorów. Dużym powodzenie cieszą się zajęcia aqua jogi dla kobiet w ciąży na basenie rekreacyjnym oraz zajęcia aqua fitness na basenie szkoleniowym, jak również gimnastyka usprawniająca w wodzie.

Rodzice niemowlaków i małych dzieci bardzo chwalą basen rekreacyjny z ciepłą wodą (33-34 stopni) z mnóstwem kolorowych zabawek wodnych oraz jacuzzi i zjeżdżalnię. W szatniach rodzinnych i damskich są przewijaki, gdzie można spokojnie przebrać niemowlęta.

Dużym powodzeniem cieszy się Kącik Zabaw „Dziecięcy Raj” tzw. kulkoland, gdzie odbywają się imprezy urodzinowe oraz bezpłatny parking dla klientów basenu.Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?