WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Stowarzyszenie Promocji Zdrowego Stylu Życia

   
ul. Zeylanda 11
60-808
Poznań
Wielkopolskie

884390437

www.siegnijpozdrowie
.org

STOWARZYSZENIE PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA (SPZSŻ) jest organizacją
działającą na rzecz edukacji społeczeństwa w zakresie ochrony i promocji zdrowia. Celem działalności Stowarzyszenia jest wyposażenie ludzi w stosowną wiedzę i pomoc w dokonaniu właściwych wyborów, które wpływają na lepsze zdrowie fizyczne, psychiczne i duchowe, a także poprawiają komfort i styl życia. Stowarzyszenie w swojej misji realizuje program promocji zdrowia wiodącego w świecie Centrum Medycznego Uniwersytetu Loma Linda w USA.

Stowarzyszeniem kieruje Agata Radosh, promotor zdrowia i doradca żywieniowy z wykształcenia i zamiłowania, mama dwóch nastoletnich synów, na których odbyła praktykę wegańskiej diety w czasie ciąży, niemowlęctwa i dzieciństwa. W temacie żywienia wegetariańskiego jest wiec ekspertem i wiarygodnym doradcą.Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?