WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

   
ul. Zjazd 18
18-400
Łomża
Podlaskie

86 2150605

www.mosir.lomza.pl

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży na dzień dzisiejszy prowadzi dla rodziców z dziećmi, młodych mam oraz aktywnych kobiet następujące propozycje:      

 Zajęcia „Happy Baby”- nauka pływania niemowląt i małych dzieci od 3 miesięcy do 4,5 lat.

    Zajęcia organizowane są w trzech cyklach. Każdy kurs składa się z 10 – 12 spotkań
 trwających po 30 minut. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w grupach 14 osobowych, tzn. 7 par (rodzic + dziecko) z podziałem pod względem wieku na 4 etapy:    
I etap: od 3 miesięcy do 1 roku    
II etap: 1 – 2 lata    
III etap: 2 – 3 lata    
IV etap: 3,5 – 4,5 lat

Zajęcia Aqua Fitness    
    
Aqua Fitness jest zalecany niemal wszystkim: młodym i starszym, otyłym i szczupłym, a nawet osobom po operacjach,  kobietom w ciąży zarówno,jak również dojście do formy po porodzie, osobom mającym problemy układu kostno – stawowego. W związku z zastosowaniem w trakcie ćwiczeń specjalnego sprzętu, m.in.: wypornościowego, można w istotny sposób zwiększyć efektywność ćwiczeń, a udział w zajęciach nie wymaga umiejętności pływania.
Aqua aerobic prowadzony jest przy specjalnie dobranej muzyce, dopasowanej pod względem tempa, rytmu oraz stylu i rodzaju ćwiczeń. Instruktor znajdujący się na brzegu pokazuje ćwiczenia. W zależności od rodzaju treningu zajęcia mogą odbywać się w wodzie płytkiej – poziom wody sięga do połowy klatki piersiowej oraz w wodzie głębokiej – poziom wody sięga do szyi. Wszystkie ruchy wykonywane są pod wodą, co zwiększa opór, a co za tym idzie intensywność treningu. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 15 osobowych i trwają 40 minut.


Zajęcia dla kobiet w ciąży Aktywna Przyszła Mama    
Zajęcia ruchowe w wodzie przygotowujące sprawnościowo przyszłą mamę do porodu. Bardzo potrzebne zarówno dla zdrowia kobiety ciężarnej jak i nienarodzonego dziecka jest ruch. Podczas ciąży można uprawiać różne formy aktywności fizycznej, jednak gimnastyka w wodzie najmniej obciąża mięśnie i stawy, dlatego jest  ona najbardziej zalecana. Kobiety systematycznie uczestniczące w zajęciach czeka łagodniejszy poród, a także łatwiejszy powrót do formy w czasie połogu. Nie trzeba umieć pływać, aby doświadczyć wspaniałych właściwości wody.Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?