WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Urszula Szczepaniak 'Vinyasa joga'

   
ul. Czyżykowa 26
Zielona Góra
Lubuskie

880134688

www.urszulaszczepani
ak.pl

Uczę jogi od 2004 roku. Przez trzy lata prowadziłam zajęcia we Wrocławiu, a od 2007 roku także w Zielonej Górze w szkole Powitanie Słońca. Szkolenie instruktorskie zrobiłam w Poznaniu w 2004 roku. Od tego czasu wciąż biorę udział w warsztatach pogłębiających moją wiedzę i praktykę. Obecnie biorę udział w szkoleniu nauczycielskim w nurcie vinyasa krama u Macieja Wieloboba.

Brałam udział w ogólnoświatowym Dniu Jogi organizowanym przez Amnesty Internetional oraz przygotowywałam zajęcia z cyklu Joga na trawie w Zielonej Górze. W 2011 zorganizowałam festiwal Zielony Czerwiec, podczas którego przez cały miesiąc odbywały się wykłady, zajęcia z jogi i tai-chi. Współpracuję z magazynem „Organic”, gdzie można znaleźć moje artykuły na temat jogi, a także z portalami Jogasutry.pl, joga-abc.pl, wegedzieciak.pl.Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?