WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Gabinet Psychologiczny “RAZEM”

   
ul. Zamiany 5 lok. 75
02-786
Warszawa-Ursynów
Mazowieckie

668543768

www.razempsycholog.p
l

Gabinet Psychologiczny RAZEM Warszawa - Ursynów oferuje profesjonalną psychoterapię oraz konsultacje psychologiczne dla dorosłych, młodzieży i dzieci.

Skutecznie pomagamy poradzić sobie z problemami i trudnościami. Jesteśmy zespołem doświadczonych psychologów i każdorazowo szukamy najlepszej dla pacjenta formy pomocy i wsparcia. Zapewniamy poszanowanie tajemnicy zawodowej.

PSYCHOTERAPIA DOROSŁYCH I MŁODZIEŻY. Udzielamy pomocy psychoterapeutycznej pacjentom cierpiącym z powodu lęku, depresji, syndromu DDA, poszukującym swojej tożsamości i sensu życia. Zapraszamy osoby doświadczające kryzysu życiowego, cierpiące z powodu problemów w relacjach z ludźmi oraz niskiej samooceny.

Oferujemy pomoc osobom, które chcą lepiej radzić sobie z własnymi emocjami (lęk, złość, smutek), poprawić relacje z innymi ludźmi i zwiększyć swoją odporność na stres.

PSYCHOLOG DZIECIĘCY I RODZINNY. Specjalizujemy się również w psychologii dziecięcej i rodzinnej. Udzielamy konsultacji wychowawczych rodzicom. 

TERAPIA PAR I MAŁŻEŃSKA. Prowadzimy terapię par i małżeństw, które przeżywają kryzys, trudności czy konflikty. Pomagamy partnerom usunąć przyczyny konfliktu oraz wypracować sposoby dobrego funkcjonowania w związku.
Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?