WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Ośrodek zdrowego życia 'Zatonie'

   
78-520
Złocieniec
Zachodniopomorskie

94 3631344

512040108

94 3447158

Miłe i spokojne miejsce w ośrodku "Zatonie" ,woj.zachodniopomorskie nad jeziorem Lubie. Kuchnia wegetariańska oraz przygotowana do wskazówek lekarzy (dieta wątrobowa, cukrzycowa). Dania przygotowywane przez doświadczone osoby w gotowaniu posiłków wegetariańskich.

Na terenie ośrodka obowiązuje zakaz picia alkoholu i palenia papierosów dzięki czemu nasz ośrodek odwiedza spora grupa rodzin z dziećmi.

Mamy pełne zaplecze rekreacyjno-sportowe tj boiska ,plac zabaw, własną strzeżoną plażę i wypożyczalnie sprzętu wodnego.

Do plaży jest ok.100m ,a jezioro ciągnie się na 13km co daje bardzo duże możliwości korzystania ze sprzętu pływającego jak i i wycieczek krajoznawczych.

Ośrodek oddalony jest od ruchliwych ulic ,jest ogrodzony i oświetlony. Zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 osobowych z łazienkami .Istnieje też możliwość skorzystania z pola namiotowego wyposażonego w pełen węzeł sanitarny ze stałym dostępem do ciepłej wody.

Polecam jeżeli szukacie miejsca kameralnego i przytulnego.Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?