WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Stowarzyszenie Dzieciom Sulejówka

   
ul. Armii Krajowej 34
Sulejówek
Mazowieckie
www.dzieciomsulejowk
a.org

Stowarzyszenie Dzieciom Sulejówka to sformalizowane od 06/2010r. ugrupowanie Sulejówieckiego Klubu Mamy.

Jako Klub Mamy działamy społecznie od 2009r. i obejmujemy wszystkich chętnych opiekunów małych dzieci, chcących wspólnie, miło i pożytecznie spędzać wolny czas.

Naszym celem jest nawiązywanie nowych kontaktów, wymiana doświadczeń młodych rodziców i urozmaicenie codziennego dnia opiekunom i ich maluchom.

Organizujemy cotygodniowe spotkania Klubu Mamy, tematyczne warsztaty dla dzieci i rodziców, ogólnodostępne imprezy, a także wspólne rodzinne wycieczki.

 

Więcej aktualnych informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej www.dzieciomsulejowka.org oraz na Facebooku http://www.facebook.com/StowarzyszenieDzieciomSulejowka

Zapraszamy do naszego grona przyszłych rodziców oraz mamy i tatusiów wraz pociechami.

Aktualnie spotykamy się w każdą środę w godz. 18-19.30 w sali Domu Parafilnego w Sulejówku Miłosnej ul. Armii Krajowej 34. Bieżące informacje i terminy spotkań znajdziesz na naszym forum.Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?