WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Poradnia Dietetyczna 'hälsa'

   
ul. Kopernika 11/29
Warszawa
Mazowieckie

508338213

www.halsa.pl

Poradnia Dietetyczna „hälsa” istnieje od 2009 roku i jest najprężniej rozwijającą się poradnią żywieniową na stołecznym rynku dietetycznym. Dotychczas artykuły autorstwa dietetyków
z Poradni Dietetycznej „hälsa” były publikowane w następujących czasopismach:
Twój Styl, Przekrój, Instyle, Uroda, Avanti, Gorzka Czekolada, Smaczna Kuchnia Pani Domu, Superlinia oraz na kilkunastu portalach internetowych.

Poradnia może poszczycić się także autorstwem sałatek, których proporcje składników
oraz ich rodzaj zostały pieczołowicie dobrane pod kątem dobroczynnego wpływu
na organizm ludzki. Sałatki, sygnowane logiem Poradni, są serwowane w ogólnopolskiej sieci restauracyjnej SaladStory, również na nowo otwartym stoisku SaladStory na warszawskim lotnisku Chopina.

Poradnia Dietetyczna „hälsa” jest niestrudzonym propagatorem i orędownikiem świadczenia najwyższej jakości usług dietetycznych.

„HÄLSA” w języku szwedzkim znaczy „ZDROWIE”.

Więcej szczegółów na stronie www.halsa.pl, www.dietetykwarszawa.com oraz na kanale youtube HALSA TV.


inż. Rafał Hornberger, w Poradni Dietetycznej „hälsa” - Dietetyk, specjalista od diet wegetariańskich
Absolwent Wydziału Nauk o Żywności, ze specjalizacją z biotechnologii i mikrobiologii żywności, w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (SGGW). Rafał jest najmłodszym członkiem zespołu Poradni Dietetycznej "hälsa", jednak w kwestii stosowania diety wegetariańskiej ma długi staż. Połączenie bogatego doświadczenia od strony praktycznej i kierunkowego wykształcenia czyni go specjalistą w dziedzinie wegetarianizmu, który jest dla niego nie tylko dietą, ale również filozofią, stylem życia i pasją. Rafał jest także żywym przykładem na to, że nie jedząc mięsa można aktywnie uprawiać sport - amatorsko trenuje kolarstwo.Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?