WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Gospodarstwo Agroturystyczne 'Swystowy Sad'

   
Ropki 10
38-316
Wysowa/Beskid Niski
Małopolskie

18 3532294

668 192 165

www.ropki.com.pl

Ropki są cichą doliną , u stóp Ostrego Wierchu - Beskid Niski, prowadzi tu żwirowa droga,środkiem doliny płyną strumienie, dookoła są bukowo-jodłowe lasy. Do najbliższego sklepu -5 km, dzieci nie będą narażone na żadne zakupowe pokusy...Wokół domu dla gości jest dużo miejsca do zabawy, jest piaskownica , są huśtawki, blisko do strumyka, dzieci mogą zażywać swobody!.

W gospodarstwie mamy kozy i psiaki.

Wyżywienie domowe, gotujemy na kuchni opalanej drewnem, serwujemy własne przetwory, kozi ser i mleko, od okolicznych gospodarzy mamy nabiał i jajka.

Nie używamy mięsa w kuchni, pojawiają się ryby, jeżeli jest taka potrzeba- przygotowujemy posiłki wegańskie. Podczas wakacji mamy tylko rodziny z dziećmi. Można do nas przyjechać z psem.Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?