WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Butterfly Factory

   
Godki 21A
11-042
Jonkowo
Warmińsko-Mazurskie

600 599 536

Nasza posiadłość to jedno z nielicznych już miejsc, której walorem jest czystość powietrza (ze względu na brak przemysłu) dobra jakość środowiska przyrodniczego, możliwość obcowania z naturą nie zmienioną przez cywilizację.

W miejscu które stworzyliśmy dominujące bodźce to szum wiatru, zapach żywicznego lasu i trawy. To oaza spokoju.

Położenie domu który oferujemy gościom to miejsce intymne, oddalone od innych siedlisk, a jednak nie pozbawione możliwości kontaktu ze światem zewnętrznym (internet, zasięg tel., tv.sat.)

 

Czas spędzony w domu daje mieszkańcom sprzyjające warunki na wykreowanie takiego pobytu jaki ich dusza tylko zapragnie.

To miejsce na ziemi które inspiruje do refleksji i rozważań, ale również nie zakłócając niczyjej prywatności można urządzić okazjonalne party.

Poza lekkością bytu proponujemy również korzystanie z plonów eko takich jak: kozie mleko i jego przetwory, wiejskie jajka, żółte sery chleb na zakwasie itp., które można zakupić w zaprzyjaźnionych certyfikowanych gospodarstwach ekologicznych..

Zapraszamy serdecznie, będzie nam niezmiernie miło podzielić się z Państwem tą uroczą przestrzenią.Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?