WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Poradnia internetowa

   
ul. Górna 4i
78-111
Ustronie Morskie

606613089

www.ekomedycyna.net.
pl

Zapraszamy do bezpłatnej poradni internetowej.

Porady dotyczą profilaktyki zdrowotnej. Konsultacji lekarskich i stomatologicznych udzielamy w okresie od listopada do końca kwietnia.

Osoby zainteresowane głęboką odnową zdrowia zapraszamy na kuracje stacjonarne w ramach wczasów z dietą owocowo-warzywną lub inną wg potrzeb, w ramach których można skorzystać z konsultacji osobistych, programu zabiegowego oraz wykładów/warsztatów na temat zdrowia.

 

Mamy/rodziny z małymi dziećmi mogą skorzystać z podobnego programu w ramach wczasów dla matki/rodziny z dzieckiem, w czasie których na czas konsultacji, zabiegów i wykładów zapewniamy opiekę do dzieci.

Organizujemy też bezpłatne warsztaty zdrowego (wege) gotowania, naturalnego macierzyństwa, naturalnych szczepień i inne. Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?