WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Pompon, Klubokawiarnia dla Małych i Dużych

   
ul. Młynarska 13
01-205
Warszawa
Mazowieckie

602205616

www.pomponart.pl

Miejsce stworzone przez 3 przyjaciółki - mamy, którym brakowało miejsca, gdzie nie tylko mogłyby miło spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, ale które dostarczyłoby rodzicom i dzieciom kreatywnej stymulacji, nietuzinkowego miejsca do zabawy i relaksu z dobrym, organicznym jedzeniem z hinduskimi akcentami.

Pompon to realizacja ich marzeń i pasji, ktorymi chcą się z Wami podzielić!

Wnętrze zostało wymyślone tak, aby od najmłodszych lat rozwijać wrażliwość estetyczną u dzieci. Koncepcję wizualną i unikalne grafiki na ściany zaprojektowało obsypane nagrodami studio graficzne Noviki. Przestrzeń dla dzieci została podzielona na 3 strefy zabawy: strefę dla dzieci raczkujących z drewnianymi zabawkami wspierającymi edukację sensoryczną; strefę dla kilkulatków z drewnianymi domkami na drzewach, wiszącym mostem, zjeżdżalniami, warsztatem samochodowym, sklepem, domem dla lalek i innymi atrakcjami.

Można tam bezkarnie malować kredą po ścianach pomalowanych farbą tablicową i bawić się nietuzinkowymi drewnianymi zabawkami. Trzecia strefa dedykowana jest „zupełnym starszakom“ i została wyposażona w konsole wii do gier nintendo, dzięki którym można byc tenisistą, pliotem, łucznikiem, grać w golfa, baseball, kręgle i inne gry.

W strefie edukacyjnej Pompon zaprasza na ciekawe zajęcia, przygotowane dla dzieci w róznym wieku i o różnych zainteresowaniach. Usprawniają motorykę i spostrzegawczość oraz rozwijają wyobraźnię przestrzenną i umiejętności manualne. Warsztaty prowadzone są przez trenerów specjalizujących się w edukacji dzieciącej i robiących to z pasją! Przykładowe tematy warsztatów: bajkobranie, dinomania, recycling w architekturze, szaleni naukowcy, poznawanie 5 zmysłów, kulinaria z Moniką Kucią.Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?