WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Przedszkole 'Baby City'

   
ul. Zielona 42a
02-913
Warszawa
Mazowieckie

609 627 077

http://www.baby-city
.pl

Baby City jest placówką dwujęzyczną realizującą program dydaktyczny nastawiony na wsparcie indywidualnych zdolności, zainteresowań i możliwości dzieci. Naszą misją jest pomoc w rozwoju  ich talentów i umiejętności. Dlatego przedszkole oferuje wszechstronny zakres zajęć programowych, na których odkrywamy pasje i rozbudzamy zainteresowania od najmłodszych lat.  Wśród nas są dzieci z innych kultur i tradycji, dzieci imigrantów i uchodźców, reemigrantów i dyplomatów.
Przedszkole i żłobek Baby City jest organizatorem corocznego Festiwalu Teatralnego „Księżyc w misce”. Nasze dzieci uczestniczą na bieżąco w wydarzeniach kulturalnych Warszawy, festiwalach, wystawach i pokazach. Bo sztuka uwrażliwia, uczy i bawi… 

Przedszkole wyróżnia:

wegetariańskie przedszkole•    doskonała lokalizacja w cichej części Sadyby
•    kompleksowa oferta programowa dla dzieci w żłobku i przedszkolu
•    dwujęzyczność w nauczaniu od najmłodszych lat (nauczyciel anglojęzyczny w każdej grupie)
•    wykwalifikowana kadra, w tym: instruktorzy ze szkoły tańca Egurolli, Teatru Roma i Lalka, asystenci stażyści z innych krajów UE w ramach programu Comenius 
•    nowocześnie wyposażone sale dydaktyczne, sprzęt multimedialny, atelier taneczne, 2 sale dla każdej grupy, oddzielne sypialnie dla najmłodszych, duży ogród i ogród zimowy
•    program ekologicznego żywienia dzieci / własna kuchnia uwzględniająca diety m.in. wegetariańskie
•    niekonwencjonalne formy współpracy z rodzicami (monitoring online, system komunikacji internetowej, program warsztatów z psychologiem)  
•    współpraca metodyczna z Junior English School w zakresie nauki jęz. angielskiego

Przedszkolaki i żłobkowicze pracują w małych grupach podzielonych wiekowo pod okiem od 2 do 3 pedagogów i psychologów. Przedszkole oferuje pomoc psychologiczno-pedagogiczną każdemu dziecku oraz indywidualny plan zajęć dla przedszkolaków ze specjalnymi potrzebami bądź dzieci szczególnie uzdolnionych. Dzieci są pod nadzorem logopedy i ortopedy.

Przedszkole realizuje minimum programowe MEN rozszerzone o nowoczesne metody pracy z dziećmi w ramach Programu Europejskiego i Ekologicznego. Żłobek realizuje autorski program dydaktyczno-wychowawczy. W 2010 r. zostaliśmy mianowani przez Prezydenta RP na Promotora Ekologii, uzyskaliśmy status szkoły z klimatem.

 

 Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?