WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Agroturystyka Eko "Mykowa Góra"   

   
ul.Na Koszowatkę17
83-311
Ostrzyce-Kaszuby
Pomorskie

501432779

586841686

www.mykowagora.pl

Zapraszam Państwa do swojego domu na Mykowej Górze przepięknie położonego w otulinie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego z pięknym widokiem na całą okolicę na dużej, atrakcyjnej, ogrodzonej działce o pow.1.5 ha.

Zapraszam do obejrzenia mojej strony internetowej www.mykowagora.pl, gdzie znajdziecie Państwo więcej szczegółów. Jest to wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych osób. Oferta nietypowa dla osób, które szukają spokoju, wyciszenia, wypoczynku wśród przyrody w atmosferze sztuki, ekologii, ezoteryki, zdrowego żywienia, dobrych, zdrowych energii,w zdrowym domu bez cieków szkodliwych dla zdrowia, wśród wszystkiego czego dusza zapragnie. Zapraszam osoby, które pragną wypoczynku w pięknej scenerii, w miłej atmosferze, chciałyby spróbować domowego jedzenia ze świeżych produktów i własnych warzyw, które w tym roku bardzo obrodziły-ekologicznie wyhodowane cudowne…

Zapraszam też osoby, które chciałyby przeprowadzić np. zdrowotną głodówkę, przejść na żywienie warzywami, pomedytować, nawiązać bliższy kontakt z roślinami, a może chciałyby malować obrazy-mogę pokazać i nauczyć, porozmawiać o sztuce, architekturze, o zdrowym gotowaniu, jest możliwość wspólnego gotowania z roślin, które znajdziemy na licznych grządkach. Podyskutowania o ziołach i ich zastosowaniu w praktyce…możliwości jest wiele, tematów też….

Jest możliwość grillowania, ogniska przy dźwiękach gitary i śpiewu, kieliszka pysznej nalewki, grzanego własnego wina, chleba domowej roboty z dobrej razowej żytniej i orkiszowej mąki, itd. Jest atrakcyjne miejsce na ognisko, dużo miejsca na zewnątrz domu w pięknej scenerii i ciekawymi widokami na okolicę, bez sąsiadów i niepożądanych hałasów.


Jestem artystą plastykiem, architektem, od 8 lat rolnikiem, uprawiam z dużym trudem prawdziwie żywność ekologicznaekologiczną żywność, zioła, różne ozdobne, ale pożyteczne rośliny, maluję obrazy, robię zdjęcia, maluję artystycznie ściany, projektuję wnętrza. Jednak najwięcej czasu i energii poświęcam roślinom oraz ludziom potrzebującym pomocy / na specjalne życzenie mogę odprowadzić inne byty, doradztwo życiowe, reiki, tarot-moje dodatkowe zainteresowania…Każdy z pewnością wróci do domu z nowymi wrażeniami, nie wyjedzie bez pomocy, czy to psychicznej, czy fizycznej, a może z pomysłem na nowe urządzenie domu, czy nowe ustawienie łóżka wg. zasad feng-shui i dobrych energii, czy właściwych kierunków świata dla danej osoby….Każda zagubiona osoba, zastanawiająca się w którym kierunku pójść uzyska pomoc, jeśli tylko zechce….


miejsca przyjazne wegetarianomMykowa Góra to wyjątkowe miejsce, o którym nie można zapomnieć, z pięknym widokiem i dużą przestrzenią wokół domu wśród pięknych roślin, w sosnowym lesie, jesienią pełnych grzybów. Do dużego jeziora Ostrzyckiego jest 1 km, gdzie można popłynąć statkiem, wypożyczyć kajaki, wykąpać się, do mniejszego też 1 km. W pobliżu ok.3km jest góra Wieżyca najwyższe wzniesienie na tej szer. geogr. w Europie z punktem widokowym. Szymbark-kultowe miejsce Kaszub z różnymi ciekawostkami typu: najdłuższa deska świata, krzywy dom- „do góry nogami”, największy fortepian itp. 1 km do Parku Linowego. Zimą można jeździć na nartach, są dwa wyciągi narciarskie-4km.W okolicy mnóstwo pięknych jezior z czystą wodą. Nad morze 45 km-do Trójmiasta też. Możliwość aktywnego spędzania czasu-nordic-walking, rowerowe trasy-mam tez rowery. W domu proponuję dwa dwuosobowe pokoje z łazienką, dodatkowo w domku drewnianym mały pokoik z dwuosobowym łóżkiem, z tarasem zadaszonym i letnią kuchnią…Trzy niezależne domki „holenderskie” z tarasami zadaszonymi - pięknie położone w brzozowym lasku, w pełni wyposażone dla 4 do 6 osób, z łazienką i kuchnią. W moim domu salon wspólny z kominkiem , telewizorem i kuchnią, tarasy , ganek, stoły, kanapy na zewnątrz umożliwiające pełny relaks na zewnątrz domu. Pełna swoboda podczas wypoczynku, nieskrępowanie, ponieważ teren jest ogrodzony i gdzie na wakacjeniedostępny dla przypadkowych osób. Dla chętnych proponujemy profesjonalny masaż całego ciała, ponadto masaż reiki wyrównujący energię w czakrach… Dużo ciekawych książek o pozytywnym myśleniu, ziołach, ezoteryce , feng-shui , rozwoju duchowym….. Zależy mi na osobach, które docenią wysiłek włożony w stworzenie tego wyjątkowego otoczenia, niewiele jest takich miejsc, gdzie nie ma tłumów i komercji. Zdecydowanie nie akceptuję nadużywania alkoholu i palenia papierosów na terenie Mykowej Góry. Ten zapach zostaje w pokojach, mimo ,że ktoś pali tylko na zewnątrz- aż trudno w to uwierzyć…..i jednak bardzo może przeszkadzać każdemu kto nie pali. Proponuję domowe posiłki z wykorzystaniem ekologicznych, zdrowych produktów /w tym roku posadziłam 240 krzaków pomidorów/pyszne urozmaicone śniadania-może być sałatka z warzyw i ziół, twarożek, wiejskie jajeczka itd. z moich pomidorków, ogórków, cebulki , rukoli i ziół , herbatka z mięty i melisy, wszystkie tego typu detale do uzgodnienia w zależności od preferencji, mam nadzieję, że możliwe do spełnienia…….... Najchętniej polecam pobyty na kilka, kilkanaście dni, wtedy naprawdę można skorzystać ze wszystkich dobrodziejstw, które mogę zaproponować i wrócić z nowymi siłami do domu, do niełatwej codzienności..Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Godziny pracy i ceny

ceny około 50zł za osobę za dobę. Ceny się nieco wahają w zależności od ilości osób i ilości dni. Najczęściej ceny dopasowujemy indywidualnie. To samo z wyżywieniem-jesteśmy elastyczni i otwarci na różne propozycje i rozwiązania..

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?