WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


JagoMajo

   
ul. Nowohucka 51a
30-728
Kraków
Małopolskie

532508350

www.jagomajo.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wieku 1 -12 lat do spędzenia radosnych chwil w Sali Zabaw JagoMajo przy ul. Nowohuckiej 51a. Sala JagoMajo powstała z myślą o dzieciach i ich opiekunach. Sami jesteśmy rodzicami i wiemy, jak nudne potrafią być jesienne wieczory i monotonia dni.

Zabawa w JagoMajo jest znakomitym sposobem na wesołe i całkowicie bezpieczne wypełnienie czasu naszych dzieci, a jednocześnie momentem wytchnienia dla ich opiekunów.

Dzieci mają okazję aktywnie spożytkować swoją energię, ćwiczyć koordynację wzrokowo - ruchową, umiejętności manipulacyjne oraz integrować się z rówieśnikami. Opiekunowie mogą spokojnie usiąść przy stoliku i przy dobrej kawie zatopić się w lekturze najnowszej prasy lub rozwiązać sudoku.

W naszej ofercie znajdą Państwo także szeroki wybór zajęć dla dzieci.

JagoMajo to bajkowe miejsce o powierzchni 100 m2, a w nim do dyspozycji m.in.konstrukcja „Małpi gaj”.

W JagoMajo znajduje się również pokój zabaw dla najmłodszych, gdzie maluchy pod okiem rodziców mogą bezpiecznie się bawić oraz doskonalić swoje umiejętności. Wyposażenie sali zostało dobrane w trosce o walory edukacyjne i bezpieczeństwo każdego malucha.Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?