WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Taj India

   
ul. Wiankowa 3
61-131
Poznań
Wielkopolskie

61 8766249

61 8766249

www.tajindia.pl

Restauracja Taj India mieszcząca się przy torze regatowym na poznańskiej Malcie łączy tradycję kuchni indyjskiej z polską gościnnością.

Doświadczeni kucharze przygotują dla Państwa szeroki wachlarz propozycji dań wegetariańskich. Indyjska kuchnia to w dużej mierze świeże warzywa - bakłażan, soczewica, fasola jak również pomidory, kalafior czy ziemniaki. Każdy wegetarianin i weganin znajdzie potrawę, która urzeknie go smakiem.

 

Skosztuj niesamowity w smaku domowy ser warzony w kompozycji ze szpinakiem, czosnkiem i nutą imbiru, czy też tradycyjne indyjskie samosy – pierożki z nadzieniem warzywnym.Lub danie, które cieszy się dużą popularnością wśród naszych Gości Shahi Bengan – bakłażany nadziewane serem z orzechami i rodzynkami w delikatnym orzechowym sosie.


Zapraszamy do kulinarnej wyprawy w świat tajemniczej kuchni indyjskiej pełnej aromatycznych przypraw, radosnych kolorów i głębi smaku…Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Godziny pracy i ceny

Restauracja czynna codziennie od 12:00 do 23:00

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?