WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Fąfel. Zdjęcia brzucha i malucha

   
00-950
Warszawa
Mazowieckie

601269565

http://facebook.com/
foto.fafel

Kreatywna fotografia dziecięca, ciążowa i rodzinna. Profesjonalne i naturalne zdjęcia Twojego szkraba od noworodka aż po poważnego młodego człowieka. Bez sztuczności i plastiku, za to z uśmiechem i grabkami:) Fąfel to świeża inicjatywa Ewy Świąteckiej, młodej fotografki z wieloletnim doświadczeniem, związanej z kilkoma magazynami (publikacje m.in. w Newsweeku, Kawie, Maglu). Skierowana do wszystkich rodziców, którym zależy na wyjątkowych pamiątkach z dzieciństwa ich maluchów. W ofercie posiadamy również tworzenie krótkich materiałów filmowych.

 

Z założenia sesje organizujemy w domowym zaciszu bądź plenerze na terenie Warszawy, jednak do wszystkich rodziców podchodzimy indywidualnie i wszelkie szczegóły spotkań ustalamy po wcześniejszej rozmowie.Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Galeria
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?