WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


ekolandia24.pl

   
Dąbrówka, ul Jaśminowa 19/2
62-070
Dopiewo
Wielkopolskie

512258898

ekolandia24.pl

Ekolandia24 to nowy na rynku, sklep ze zdrową i ekologiczną żywnością. To rodzinny pomysł na połączenie pasji i zamiłowania z działalnością zawodową. Chcielibyśmy zapropagować i rozpowszechniać ideę zdrowego żywienia i korzystając z nabytych wcześniejszych doświadczeń w podobnych sklepach, zaoferować naszym klientom nie tylko zdrowe i smaczne produkty ale także pomysły na ich zastosowanie w kuchni. Jako rodzice dwójki uroczych brzdąców jesteśmy szczególne wyczuleni na zdrowy sposób żywienia najmłodszych, który jest inwestycją na całe ich życie. Posiadamy bogatą ofertę pozbawionych cukru i konserwantów produktów firmy BabySun, które dostarczą małemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

Na przekór wszechobecnym reklamom słodyczy, chcemy pokazać rodzicom, jak inaczej można żywić dzieci, tak by rozwijały się zdrowo i szczęśliwie. Na stronach sklepu można znaleźć wiele propozycji dla „cukierkolubnych” maluchów bez cukru, konserwantów i sztucznych dodatków. Ponadto oferujemy także wiele produktów dla alergików pokarmowych i osób stosujących diety oraz wszystkich świadomych konsumentów, którzy cenią sobie swoje zdrowie i nie boją się kulinarnych eksperymentów. Na stronie sklepu znajdują się również przepisy na smaczne, zdrowe i pełne witamin posiłki, które zasmakują nawet najbardziej wybrednym maluchom. Ekolandia24 to nie tylko sklep z ekologiczną żywością ale także źródło inspiracji i pomysłów na ciekawe wykorzystanie ich w kuchni. Ekolandia24 – naturalnie dla całej rodziny.Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?