WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


GAIA CREAMS    

   
sklep internetowy
http://polska.gaiacr
eams.com/

100% Żywe, Organiczne, Wegańskie & Etyczne - Prawdziwie naturalne i ekologiczne kosmetyki dla całej rodziny wyrabiane świeżo na zamówienie. Bezpieczne i skuteczne. Nie testowane na zwierzętach. 0% Wody 0% Chemii 0% Ściemy. Nie stosujemy GMO, oleju palmowego an wosku pszczelego. Uczymy szacunku dla ciała i dla środowiska naturalnego. Sprzeciwiamy się powszechnemu stosowaniu toksycznych substancji oraz okrucieństwu stojącymi za fałszywymi obietnicami piękna i wiecznej młodości. Budzimy do podejmowania świadomych decyzji konsumenckich. Nasze sumienia wyznaczają nam drogę. Prześwietlamy do bólu każde źródło z którym wchodzimy we współpracę. Skupiamy się na edukowaniu. Dla nas GAIA CREAMS to nie marketing a to kim jesteśmy i jak żyjemy.... GAIA CREAMS posiada certyfikat The Vegan Society oraz Klubu OK! Positive Luxury uhonorowało naszą działalnośc na rzecz ludzi i środowiska naturalnego znakiem Blue Butterfly!Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?