WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Bar Vega

   
Al. Jana Pawła II 36c
00-141
Warszawa
Mazowieckie

22 3535400

507027150

www.vega-warszawa.pl

Bar Vega to coś więcej niż restauracja, dochód ze sprzedaży posiłków jest bowiem w całości przeznaczany na akcję dożywiania potrzebujących dzieci. Konsumenci, zakupując obiad, dokładają swą cegiełkę do prowadzonej przez Fundację „Pożywienie – Darem Serca” akcji wspomagania ubogich dzieci z rodzin wielodzietnych, patologicznych, bezrobotnych.

Restauracja Vega to miejsce znane wśród warszawskiej młodzieży, ale nie tylko. Posilać się przychodzą do niej zarówno biznesmeni jak i dysponujący skromnymi środkami pieniężnymi studenci. Wygląd, kolor skóry, poglądy – nie mają znaczenia. Wielu z klientów to stali bywalcy restauracji, zaprzyjaźnieni tak z miejscem jak i z pracującymi tam ludźmi.

 

Jeszcze jedna cecha różni Vegę od innych lokali: jest to restauracja ściśle przestrzegająca zasad zdrowego żywienia. Przygotowywane pożywienie to dania wyłącznie wegetariańskie i wegańskie. Propagowanie idei zdrowego żywienia, „eksperymenty kuchenne” obce tradycyjnemu polskiemu jadłospisowi, egzotyczne, ciekawe smaki – oto powód, dla którego warto Vegę odwiedzić.Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?