WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Ekowiarnia - Organic Cafe & Bakery

   
ul. Taczaka 23
Poznań
Wielkopolskie

698872755

www.ekowiarnia.pl

Duży, przestronny, w swojej inności cudowny. Od Ekowiarni różni się zarówno wystrojem jak i menu. Bywalcy starego Berlina czują tu podobny klimat. Nie byłyśmy, ale brzmi dumnie.

        Karta prosta z czasem będzie nabierała mocy. Już teraz jest co zjeść i wypić, jednak ciągle pracujemy nad nowymi propozycjami. Będzie ich więcej i więcej.Cenowo przystępnie. Kawy mamy od 4zł, zupy od 6zł, danie obiadowe od 9zł. Podobnie jak w Ekowiarni posiłki sa opisane ze względu na ich podział dietetyczny, jednak podobnie jak tam, tutaj też stawiamy głównie na smak.
        Niesiarkowana - Organic Cafe jak już zdążyliście się zorientować to nasze drugie miejsce. W tygodniu otwieramy ją od godziny 8.00, w soboty od 9.00, niedziele od 10.00. Docelowo  będzie czynna do godziny 24 (może dłużej). Chcemy Was zachęcić zarówno do porannych odwiedzin jak i tych wieczornych; w małych grupach oraz w tych dużych; z dziećmi lub bez. Chcemy, żebyście miło spędzali tu czas przerw obiadowych, rodzinnych spotkań czy szalonych imprez pracowniczych. Już teraz pragniemy wspomnieć, że planujemy spotkania wigilijne, sylwestra. Jeżeli będziecie zainteresowani jakąkolwiek rezerwacją, to czekamy za informacją. 
Zapraszamy
Kasia, Patrycja i wszystkie nasze wspaniałe bufetowe


Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?