WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Restauracja Witariańska Surya

   
ul. Wałowa 3
00-211
Warszawa
Mazowieckie

22 635 81 39

667 731 234

www.restauracja-sury
a.pl

Restauracja Surya znaczy Słońce. Nazwaliśmy tak naszą restaurację, aby podziękować Mu za plony, które bez słonecznego światła nie gościłyby na naszych stołach.

Przygotowujemy potrawy ze świeżych owoców, warzyw, nasion, orzechów i ziół. Stosując główną zasadę kuchni witariańskiej, nie podgrzewamy ich do temperatury wyższej niż 42ºC. Ma to na celu zachowanie cennych dla zdrowia substancji odżywczych, w tym enzymów i witamin, które zwykle giną w procesie gotowania.

 

Nasze dania są gotowane Słońcem, co oznacza, że Słońce – dawca wszelkiego pożywienia – stworzyło je w gotowej postaci na drzewie, krzaku i na polu. Nasi kucharze nie przetwarzają tych plonów termicznie, jedynie stosują takie techniki, jak: rozdrabnianie, suszenie, marynowanie, kiełkowanie... Wróćmy do tego, co żywe i prawdziwe!

Kuchnia Surya jest: niskotłuszczowa, 100% bezglutenowa, bez rafinowanych cukrów i tłuszczów, niskosolna, bez smażenia, wegańska (pozbawiona produktów pochodzenia zwierzęcego), budująca zdrowie.

W trosce o środowisko naturalne, staramy się używać produktów lokalnych, sezonowych, z upraw ekologicznych. Oprócz dań witariańskich, w swojej ofercie mamy również zdrowe dania wegańskie gotowane.

Dziś wiemy na pewno, że przyczyną wielu chorób jest niewłaściwa dieta, często zbyt bogata w białko i tłuszcz. Podążając za najnowszymi trendami w żywieniu człowieka i profilaktyce chorób, oferujemy nowoczesną formę lekkostrawnej żywności, która jest zgodna z naturą człowieka i zapewnia mu zdrowie, dużo energii, doskonały wygląd, smukłą sylwetkę, świetne samopoczucie i długowieczność.

Jak powiedział Hipokrates: "Niech pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem."Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?