WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Edukatorek Akademia Kreatywnego Rozwoju

   
ul. Broniewskiego 62
93-264
Łódź
Łódzkie

664741642

www.edukatorek.com.p
l

BAWIALNIA dla najmłodszych :) Bawialnia jest czasem dla dzieci najmłodszych kiedy nie odbywają się u nas inne zajęcia i macie do dyspozycji edukatorkowe zasoby i zabawki. Możecie kreatywnie i ciekawie spędzić czas używając worków sako, mobaklocków, basenu pileczkowego czy gier i zabawek. Posiadamy też przestrzeń do swobodnego raczkowania czy wspólnych harców. Stwarzamy idealne miejsce na deszczowe dni.

Różnimy się od standartowych figloraji, brakiem wysokich instalacji czy wszędzie biegających starszych dzieci. Dlatego już raczkujące niemowlaki mogą się super u nas bawić. Ponadto mamy pracujące w domu, mogą u Nas na sali zostawic malucha a same zaszyć się w osobnym pomieszczeniu i pracować. Ale może to być też idealne miejsca na relaks mamy. Podczas kiedy maluch swobodnie sie bawi, mama oddaje sie lekturze ulubionej książki lub prasy kobiecej, którą u nas znajdziecie.Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Godziny pracy i ceny

5 zł/h

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?