WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Delikateko.pl - internetowe delikatesy ekologiczne   

   
www.delikateko.pl
Zielona 7a
16-030
Supraśl
podlaskie

881030524

www.delikateko.pl
Dostarczamy najwyższej jakości, ekologiczną, certyfikowaną żywność bez chemii, konserwantów, wprost do domu klienta, szybko i wygodnie. Więcej czasu dla siebie, więcej czasu dla rodziny. Dostawa gratis na terenie całego kraju (zamówienie pow. 300zł). Możliwa wysyłka pocztą, kurierem, odbiór osobisty na terenie Supraśla, transport firmowy na terenie Białegostoku i okolic. Obsługa płatności elektronicznych PAYU.


Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Godziny pracy i ceny
Zakupy można robić całodobowo z dowolnego miejsca, oszczędzając czas i pieniądze. Oferujemy liczne promocje i atrakcyjne ceny. Jakość i cena to to co Nas wyróżnia.
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?