WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


BioRezydencja

   
ul. Główna 12
59-850
Świeradów - Zdrój
dolnośląskie

508 955 225

757 348 616

www.biorezydencja.pl

BioRezydencja w Świeradowie-Zdroju to odrobina luksusu stworzona przez wegetariańską rodzinę dla tych, którzy do tej pory czuli się dyskryminowani ze względu na swoje ekologiczne wybory, bądź odczuwali dyskomfort zabierając swe pociechy na wczasy będące nieustanną walką z nietrzeźwymi gośćmi lub niezdrowym jadłospisem. Tymczasem BioRezydencja to nowe miejsce na noclegowej i wypoczynkowej mapie Polski, będące istnym rajem dla zwolenników zdrowego trybu życia w zgodzie z naturą.

LOKALIZACJA I MISJA: BioRezydencja to odrestaurowany dworek pochodzący z XVII wieku, położony w samym sercu dziewiczych Gór Izerskich. Właściciele, rodzina Szymocha, na co dzień sami żyjący w głębokiej symbiozie z naturą, zadbali o to, by BioRezydencja stała się istną oazą dla głodnych kontaktu z naturą, potrzeby oczyszczenia i rewitalizacji. Jako, że właściciele sami są szczęśliwymi rodzicami małej gromadki, którą pragną wychować w duchu ekologii, aktywności fizycznej i wegetarianizmu, kreowanie BioRezydencji było dla nich procesem tworzenia miejsca, w którym ich własne dzieci czułyby się szczęśliwe i zdrowe.

 

Z tego też powodu wnętrza BioRezydencji są ascetyczne, a jednocześnie stylowe i Biorezydencja dopieszczone w każdym szczególe. Znajdziemy w nich jasne kolory ścian, antyczne, drewniane meble, a miły wieczór spędzimy przy klimatycznych kominkach. Właściwe ogrzewanie dworku uzyskuje się w BioRezydencji dzięki ekologicznemu gazowi drzewnemu. Wszystkie apartamenty posiadają własne łazienki, aneksy kuchenne i salony, aby zapewnić gościom maksimum poczucia intymności.

WEGETARIANIZM: Co jednak najistotniejsze dla wegetarian i świadomych rodziców, w BioRezydencji nie tylko z założenia nie spożywa się mięsa; właściciele dbają również o to, by można było się w niej posilić żywnością pochodzącą z ekologicznych upraw. Na terenie BioRezydencji obowiązuje również całkowity zakaz spożywania alkoholu i palenia papierosów, aby stworzyć gościom optymalne warunki do oczyszczenia, wyciszenia i obcowania z nieskażoną, górską naturą. A zatem nie musi nam dłużej spędzać snu z powiek wizja nietrzeźwego sąsiada za ścianą czy przykrej woni dymu na korytarzu.Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?