WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Akademia Ruchu   

   
Ruska 47-48a
50-079
Wrocław
dolnośląskie

717932938

http://www.akademiar
uchu.com.pl/pol/Zaje
cia/Wroclawska-Akade
mia-Baletu/Balet-dla
-Dzieci-5-9-lat

Akademia Ruchu jest przyjaznym i ciepłym miejscem dla dzieci i młodzieży. Pragniemy aby nasi uczniowie czuli, że Akademia jest dla nich (wspaniałą odskocznią) domem z daleka od domu. Naszym celem jest rozwinięcie u dzieci pasji jaką jest taniec, praca z grupą, wspólna integracja, rozwój fizyczny jak i psychiczny młodego człowieka. Taniec uczy koncentracji, skupienia i wzajemnego szacunku. Oferujemy różne style tańca oparte głównie na balecie klasycznym, który jest podstawą wszystkich tańców. Wszyscy Nasi uczniowie na koniec roku wspólnie przygotują spektakl taneczny dla Rodziców i Szkoły.


Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Godziny pracy i ceny
pon.-pt. godz.: 15:00 - 22:00 sob.- nd. w zależności od grafiku
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?