WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Herba Thea

   
ul. Pokorna
01-001
Warszawa
Mazowieckie

517985324

www.herbathea.pl

Na 170 m kw. w centrum miasta i blisko metra (Pokorna 2) można zrobić wiele rzeczy. My robimy te wyjątkowe, np. sprzedajemy herbaty o niemal już zapomnianych smakach, bo zawierające same naturalne składniki. U nas cynamon składa się z cynamonu, a imbir jest prawdziwym imbirem. Miód mamy od pszczół, a nie z fabryki aromatów. Nasze płatki róż pochodzą z ogrodów, a nie z indyjskiej fiolki. Owoce z naszych herbat możesz zjeść, bo są namacalne, a nie identyczne z naturalnymi. Sztuczne zapachy nie mają do nas wstępu. Jeśli zapragniesz, możesz dosłodzić swoje życie. Wybierz cukier brązowy nierafinowany.

Karmimy zdrowo i wegetariańsko/wegańsko. W dodatku tanio.

Co jeszcze wyprawiamy w Herba Thei? Udane imprezy rodzinne, firmowe, kulturalne i edukacyjne. Możesz skorzystać z naszej oferty wydarzeń lub zorganizować coś osobiście, po Twojemu. Mamy do dania pyszne dania, napitki, ciepły klimat, wyobraźnię, naszą troskę o Twoje samopoczucie i żarliwość dobrych gospodarzy.

Masz duszę artysty? Przyjdź sprawdzić, gdzie się możesz „powiesić” lub „dać głos”. Sporo u nas koncertów i wernisaży. Zanim dasz światu i naszym klientom swoją sztukę, sprawdź, co się u nas dzieje na www.herbathea.pl.Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?