WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Wege Mena   

   
ul. Bohaterów Westerplatte 11
http://wege-mena.pl/
65-034
Zielona Góra
lubuskie
http://wege-mena.pl

Z pasji do gotowania we wrześniu 2013 rokuw Zielonej Górze przy ulicy Bohaterów Westerplatte 11 powstał Bar Wege Mena. Domeną podawanych tutaj potraw są: zdrowie, świeżość, jakość i smak. Do przygotowywania oferowanych dań używa się wyłącznie produktów najwyższej jakości, ekologicznych i zdrowych pozyskiwanych od lokalnych wytwórców. Nie stosuje się żywności modyfikowanej genetycznie, artykułów wysoko przetworzonych oraz polepszaczy smaku. Potrawy przygotowywane są według pomysłów autorskich, codziennie na świeżo, w związku z czym ich smak jest niepowtarzalny.

Używa się przypraw z całego świata m.in.: kurkumy, imbiru, kardamonu, kuminu, garam masala, tandori masala oraz ziół: lubczyku, oregano, tymianku, czosnku niedźwiedziego. Wiele z potraw przyrządza się wg Kuchni Pięciu Przemian. W naszym menu znajdują się także potrawy przygotowywane z eko topinambura – bulwy słonecznika wspaniale uzupełniającego dietę w inulinę, krzemionkę koloidalną, żelazo, potas.

Nasi klienci mogą u nas posmakować na co dzień zapomnianych kasz między innymi: jaglanej, bulgur, pęczak i wiele innych. Oprócz codziennie innego dania dnia, w menu znajdziemy także inne pyszne dania, między innymi: camembert zapiekany z żurawiną, tagliatelle pełnoziarniste z sosem Napoli, racuchy z mąki orkiszowej z jabłkami, pierogi z mąki orkiszowej z soczewicą, ze szpinakiem, pierogi ruskie. Poza tym codziennie wypiekane są pyszne ciasteczka owsiane ze słonecznikiem i sezamem. Bar Wege Mena posiada w swej ofercie niepowtarzalnego wegeburgera, podawanego w bułce pełnoziarnistej, z kotletami sojowymi, warzywami i sosami pomidorowym lub czosnkowym.

 Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Godziny pracy i ceny

pn. -pk. 10.00-18.00 sob. 10.00- 16.00


Danie dnia - zestaw: 12,50 zł
Zupa 4,50 zł
II danie 10,50 zł
Kawa/herbata 3,50 zł
Ciasto 4,00 zł

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?