WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


LightBox   

   
Grunwaldzka 186
80-266
Gdańśk
Pomorskie
http://www.lightbox.
pl/

Catering dietetyczny LightBox to zdrowe i urozmaicone jedzenie przygotowywane pod okiem profesjonalnych kucharzy oraz dietetyków. Naszym klientom oferujemy urozmaicone zestawy, dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz upodobań. W ofercie diety pudełkowej LightBox znajdują się zarówno zestawy dla wegetarian, jak i wolne od glutenu. Dieta z dowozem do doskonały sposób na zaoszczędzenie czasu potrzebnego do przygotowania zdrowych i pełnowartościowych posiłków. Firma działa na terenie Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Katowic i wielu innych miast na terenie całej Polski.


Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Godziny pracy i ceny
pn-pt: 10-18
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?