WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Poradnia dietetyczna Dietoterapia

   
ul. gen. Marii Wittekóny 2C/12
81-173
Gdynia
pomorskie
www.dietoterapiagdyn
ia.pl

Poradnia dietetyczna Dietoterapia oferuje ułożenie diety dla osób indywidualnych i dla par. Przygotowywane plany żywieniowe uwzględniają preferencje smakowe i są dopasowywane do stanu zdrowia. Posiłki rozpisane na cały dzień zapewniają prawidłowe odżywienie organizmu i dostarczają niezbędnych składników mineralnych i witamin. Dietetyk medyczny na podstawie wywiadu żywieniowego i analizy składu ciała planuje zbilansowane posiłki dla wegan i wegetarian, kobiet w ciąży i matek karmiących, a także dla seniorów. W poradni Dietoterapia układane są również jadłospisy dla całej rodziny z uwzględnieniem preferencji smakowych wszystkich osób. Zapraszamy!


Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?