WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


SOFA Tarnów

   
Wałowa 15,
33-100
Tarnów
Małopolskie
http://sofatarnow.pl

Marzenia są cudowne… zwłaszcza te, w których można zasmakować, uraczyć się ich aromatem i głęboko odetchnąć poczuciem satysfakcji. Swych pragnień nie wolno porzucać, nawet jeżeli zdają się być nieosiągalne bardziej od gwiazd. Brzmi, jak frazes? Rozsiądź się wygonie w Sofie i posłuchaj. Zdaje się, że znasz początek tej opowieści. Nieśpieszne spacery ulicą Wałową pachniały świeżą kawą i słodkościami, a podmuchy rześkiego wiatru wypełniały głowy marzeniami. Nie porzucaliśmy ich, nie zagłuszaliśmy przesunięciem na nieistniejące jutro, lecz czule je pielęgnowaliśmy. Pewnego zimowego wieczora, spowitego tęsknotą za letnią beztroską, w gronie Przyjaciół padły najważniejsze Słowa: „Działamy!”.

Jak i Ty, pragnęliśmy miejsca zacisznego, bez zgiełku i kłótni przechodniów stojących w niekończących się kolejkach. Nie chcieliśmy być jednymi z tych, którzy w biegu odchodzą z małymi zawiniątkami, by zniknąć w wirze codziennych obowiązków… Naszym zamiarem stało się stworzenie azylu, zawieszonego na pograniczu czasu i przestrzeni, do którego upiory pośpiechu i lęków nie mają wstępu. SOFA stała się miejscem, gdzie zatrzymasz się w kojącej ucieczce od rutyny. Tu zaczerpniesz głęboki wdech i zanurzysz się we własnych myślach, lub w rozmowie ze znajomymi. Jednak atmosfera i komfort to nie wszystko. Wizję naszej kawiarni zabarwiła pasja do produktów najwyższej jakości, dobranych z wielką precyzją specjalnie dla Ciebie i otwartość na Twoje potrzeby. Spójrz, co możemy Ci zaoferować.

 

 Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Godziny pracy i ceny

Godziny otwarcia Poniedziałek - Piątek od 7 do 20 Sobota od 8 do 21 Niedziela od 9 do 21

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?