WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Fiku Smyku

   
Aleje Jerozolimskie 200
02-486
Warszawa
Mazowieckie

22 3197540

www.fikusmyku.pl

Jesteśmy rodzicami dwóch małych smyków Mai i Filipa. Nasz wolny czas często spędzaliśmy właśnie na salach zabaw. Obserwując ile radości Nasze pociechy czerpały z aktywnej zabawy, wpadliśmy na pomysł. Postanowiliśmy stworzyć miejsce przystosowane do potrzeb zarówno dzieci, jak i rodziców. Bezpieczna sala zabaw odpowiednia dla dzieci w różnym wieku, w której rodzice mogą bawić się razem z dziećmi lub znaleźć chwilę na złapanie oddechu w przyjaznej kawiarence. Jako rodzice doskonale wiemy ile radości daje każdy uśmiech dziecka i jak ważne jest zapewnienie mu szczęśliwego dzieciństwa. Znamy potrzeby i problemy dzieci oraz rodziców, tworząc Fiku Smyku braliśmy je pod uwagę.

Pragniemy aby Państwo również brali czynny udział w budowaniu jakości oraz atmosfery naszej sali zabaw. Dlatego wszystkie zgłaszane uwagi i wskazówki będą dla nas bardzo cenne. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i sugestie. Wspólnie możemy podarować naszym dzieciom niezapomniane i radosne chwile. Mamy nadzieję, że czas spędzany na naszej sali zabaw będzie pełen radości i świetnej zabawy dla całej rodziny. Wiemy przecież jak ważne dla prawidłowego rozwoju naszych dzieci jest poświęcanie im należytej uwagi oraz otaczanie ich miłością oraz szczęściem.Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?