WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Centrum Psychoterapii, Rozwoju Osobowego i Osteopatii "Po Zmianę"

   
ul. Nugat 3
02-776
Warszawa
Mazowieckie

22 6489773

22 6489774

www.pozmiane.pl

"PO ZMIANĘ" Centrum Psychoterapii, Rozwoju Osobowego i Osteopatii rozpoczęło działalność w 2005 roku. Początkowo pod nazwą Progress Center. Zmiana nazwy wiązała się z rozszerzeniem działalności. Aktualnie Progress Center oferuje usługi z zakresu coachingu, treningi i warsztaty. PO ZMIANĘ prowadzi usługi psychoterapii, szeroko rozumianej pomocy psychologicznej, osteopatii.

W swej pracy stosujemy holistyczne metody pracy z człowiekiem. Łączmy trzy zasadnicze obszary funkcjonowania człowieka: umysł, emocje i ciało, wspierając osoby w odnalezieniu własnych rozwiązań i identyfikacji trudności, a tym samym zniwelowaniu dolegliwości fizycznych i psychicznych.

Zespół PO ZMIANĘ tworzą specjaliści z dziedziny: psychoterapii, psychologii, osteopatii. Dbamy o swój stały rozwój, kształcimy się biorąc udział specjalistycznych warsztatach, treningach, konferencjach, tak w kraju, jak i zagranicą. Wszyscy nadzorujemy swą pracę, zapewniając tym samym Klientom Centrum PO ZMIANĘ profesjonalną usługę.

W swej pracy kierujemy się europejskim standardami pracy. Pracujemy zgodnie z Kodeksem Etyki Zawodowej Psychologa, zasadami Kodeksu Etycznego Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt (EAGT) i Deklaracji Stasburskiej. Łączy nas pasja towarzyszenia osobom w zmianie oraz zainteresowanie człowiekiem i jego potencjałem.Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?