WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Centrum Dietetyczne "4 health"

   
ul. Żelazna 1
40-851
Katowice
Śląskie

32 3590930

600963500

www.4health.pl

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą zajmującą się poradnictwem żywieniowym. Jako jedyne centrum dietetyczne oferujemy Pacjentowi/Klientowi kompleksowej opiekę, dzięki pomocy specjalistów z dziedziny endokrynologii, psychologii, żywienia i doświadczonych dietetyków, którzy tworza nasz zespół. Wieloletnie doświadczenie oraz wykorzystanie nowoczesnej aparatury diagnostycznej pomaga nam w pracy z Pacjentemi/Klientem osiągnąć zamierzony cel. Zdajemy sobie sprawę, że każdy człowiek jest inny, dlatego nasze diety zawsze układamy zgodnie z potrzebami indywidualnymi każdego Pacjenta/Klienta.

W Centrum Dietetycznym 4 health, w miłej atmosferze i otoczeniu profesjonalistów, nauczymy Cię jak się prawidłowo odżywiać, dbać o zdrowie i figurę. Dzięki temu osiągniesz pożądany efekt i znów będziesz cieszyć się życiem!Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?