WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Pływaki niemowlaki

   
ul. Ciszewskiego 10
02-786
Warszawa
Mazowieckie

608500069

www.sportiwakacje.pl

Pływanie dla niemowląt i dzieci do 6 roku życia organizujemy w formie 3 miesięcznych kursów prowadzonych od IX – VI. Zajęcia odbywają się na basenie SGGW przy ul. Ciszewskiego 10 na Ursynowie oraz na basenie Hotelu Warszawianka przy ulicy Serockiej 77 w Jachrance k/Warszawy od poniedziałku do niedzieli. Kursy obejmują zazwyczaj 10 lekcji trwających 30 minut odbywających się raz w tygodniu i prowadzonych przez 2 instruktorów.
Z uwagi na fakt, iż do 4 roku życia u dzieci występuje silna potrzeba więzi uczuciowej z rodzicami w zajęciach uczestniczy dziecko z jednym z rodziców . Dla dzieci 5-6 letnich prowadzimy zajęcia bez udziału rodzica. Program naszych zajęć realizowany jest w czterech etapach: niemowlęta , dzieci do 2 roku życia, dzieci 2 – 4 letnie oraz grupy samodzielne dla 5-6-latków.

Celem zajęć jest zdobycie przez dzieci podstawowych umiejętności zachowania i poruszania się w wodzie, opanowanie umiejętności utrzymywania się na wodzie, przepływanie przy pomocy pracy nóg, wykonanie skoku do wody na nogi, zanurzenia oraz samodzielne przepłynięcie dystansu 25m. Mile widzianymi uczestnikami zajęć w naszej szkole są rodzice z dziećmi niepełnosprawnymi.

PLAN ZAJĘĆ
Zajęcia prowadzone są zazwyczaj: Poniedziałki: 14.30-16.30 Czwartki: 9.30-11.00 oraz 14.30-17.30 Soboty: 8.30-12.00 Niedziele: 8.30 -12.00Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?