WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


FikuMikuCafe

   
ul. Zwycięzców 32
03-938
Warszawa
Mazowieckie

692448112

www.fikumikucafe.pl

Nasza kawiarnia oferuje to, czego pragniesz będąc małym oraz to, czego potrzebujesz będąc dużym. Zlokalizowane w sercu Saskiej Kępy FikuMikuCafé to błogi spokój panujący w niezobowiązującym wnętrzu kawiarni oraz absolutne szaleństwo w zobowiązującej do fikania bawialni. Podjęcie decyzji czy jest się dużym czy małym nie jest tu łatwe.

Jasna, wypełniona wyborną muzyką kawiarnia jest propozycją dla tych, którzy chcą napić się doskonałej kawy, spotkać z przyjaciółmi, zanurzyć w lekturze lub popracować bez ciągłego podrywania się z miejsca. Przypominacie sobie, kiedy ostatnio udało Wam się razem zjeść w spokoju? Tak, to jest znowu możliwe. W menu znajdziecie m.in obfite śniadania, aromatyczne sałaty i konkretne ciabatty, a jeden rzut oka na umieszczony w kawiarni ekran z podglądem bawialni da Wam pewność, że dzieci świetnie bawią się w swoim towarzystwie. Kawiarnia to także sklepik. Znajdziecie w nim wyszukane książki, zabawki i ubranka – produkty wyselekcjonowanych marek z gwarancją jakości oraz zawartości merytorycznej. Wisienkę na torcie stanowi ręcznie wykonana biżuteria.

Miękka wykładzina, narożne lustra i ściany do rysowania to właśnie bawialnia.  Bajki i filmy na trzy-metrowym ekranie. Spotkania dla rodziców i zajęcia dla dzieci. Babyshower. Pełne atrakcji, fantastyczne urodziny z udziałem animatorów i aktorów. Bawialnia to miejsce, w którym można zrobić naprawdę dużo... no poza znalezieniem spokoju.

            FikuMikuCafé przygotowane jest na przyjęcie wszystkich gości, a do jej obszernej, wyposażonej w przewijak i wszelkie niezbędne akcesoria toalety wjedziesz nawet sporym wózkiem. Wybierz swoją ulubioną kanapę, fotel, fotelik, gigantyczną poduchę lub miękką podłogę i rób na co tylko masz ochotę.Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?