WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Numery Litery

   
ul. Wilcza 26
100-544
Warszawa
Mazowieckie

226220560

www.numerylitery.pl

Numery Litery to maleńka księgarnia i kawiarnia w jednym. Wchodząc z ulicy znajdziemy się w sali pełnej książek, której środek zajmuje stół z sześcioma przepastnymi fotelami - to doskonałe miejsce by odizolować się i utonąć z nosem w ulubionej książce. Nad stołem znajduje się designerski żyrandol kryształków - najbardziej charakterystyczna ozdoba Numerów. Przy witrynie jest wypełnione poduszkami siedzisko - ulubione miejsce tych którzy lubią wygrzewać się na słońcu.

Książkowa oferta Numerów to rzeczy zdawałoby się nie do pogodzenia. Z jednej strony design, architektura, fotografia - z drugiej książki dziecięce. Zaskakująca mieszanka, jednak każdy kto w ostatnich latach przyglądał się książkom dziecięcym, szczególnie tym wydawanym przez małych wydawców-pasjonatów wie, że obecnie wiele z nich to wydawnicze perełki. Oryginalne formy, artystyczne ilustracje, niebanalna treść - to książki dla dzieci, których szukamy. Wiele tytułów dostępnych jest tylko u nas. Także książki dla starszych klientów to wyselekcjonowane pozycje. Szukamy niebanalnych tematów i nieznanych u nas wydawnictw.

Półki z książkami dzieli wysokość klienta - te najniższe to książki dla maluchów, te nieco wyższe to książki dla starszaków, na samej górze książki dla rodziców, tak by każdy to co lubi mógł mieć w zasięgu ręki. Dla dzieci są też kredki, gry i poukrywane między poduchami leniące się misie. No i przede wszystkim - dla dzieci są weekendy. Wtedy Numery biorą we władanie najmniejsi klienci. To dla nich organizujemy

warsztaty czy urodziny.Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?