WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login


Inca Play

   
al. Jerozolimskie 179
02-222
Warszawa
Mazowieckie

22 3117511

22 3117514

www.incaplay.pl

Plac zabaw Inca Play przeniesie wszystkie dzieci od 1 do 14 roku życia w świat nieustającej zabawy i beztroski. Tylko u nas magiczny świat fantazji sprawi, że każde dziecko zmieni się w swojego ulubionego bohatera bajki. Mali podróżnicy będą mogli zmierzyć się z labiryntem przygód pełnym tajemniczych przejść i zakamarków, następnie popływać pirackim statkiem, wznieść się ku niebu skaczącą wieżą oraz podziwiać horyzont z diabelskiego młyna. Dla najmłodszych przygotowaliśmy fantastyczną niespodziankę- nowy, dwupoziomowy labirynt zabaw, pełen miękkich zabawek, przeszkód do pokonania i do tego dwa baseny z piłeczkami.

Inca Play słynie przede wszystkim z organizacji niesamowitych przyjęć urodzinowych z gotowym menu i mnóstwem atrakcji. Tylko tutaj organizowane są najlepsze imprezy firmowe, dopracowane w najmniejszym szczególe.

Nasz lunapark jest również najlepszym miejscem na organizację niezapomnianego spotkania świątecznego, imprez karnawałowych jak i andrzejkowych.Pokaż mapę
Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?