Bydgoski Klub Mam

Kliknij by wydrukować

(Klub Mam)


54__wyspa_logo.jpg
ul. Rupniewskiego 9
85-796
Bydgoszcz
Kujawsko-Pomorskie

52 5243173

531640614

www.wyspa.bydgoszcz.pl


Klub Mam do inicjatywa tworzona przez mamy i dla mam. Podstawową ideą jest stworzenie miejsca spotkań... miejsca, do którego można przyjść ze swoją pociechą i spotkać się z innymi mamami, napić się kawy, podzielić się swoimi radościami, ale i poszukać wsparcia, kiedy pojawiają się problemy czy wątpliwości. 

To zazwyczaj mama opiekuje się dzieckiem w pierwszych miesiącach czy latach jego życia. Młode mamy często mają wrażenie, że ich świat to tylko ciągłe karmienie, zmienianie pieluszek i spacery. Spotkania w ramach Klubu Mam to okazja do nawiązania nowych znajomości, do przełamania codziennej rutyny obowiązków związanych z opieką nad dzieckiem. To okazja do wymiany doświadczeń zarówno tych związanych z wychowywaniem dzieci, ale także tych, którymi inne mamy będą się chciały podzielić.

Jeśli:
jesteś w ciąży lub masz małe dziecko,
chcesz nawiązać nowe kontakty, poznać inne mamy,
szukasz odpowiedzi na pytania związane z opieką i wychowaniem,
lubisz zdobywać nowe informacje i umiejętności,
chcesz wesprzeć inne mamy,
lubisz aktywnie i twórczo spędzać czas,

to Klub mam jest inicjatywą dla Ciebie.

Spotkania Klubu Mam odbywają się w środy o godz. 10.00 i są to zazwyczaj luźne spotkania, w czasie których dzieciaki się bawią, a mamy rozmawiają. Można dołączyć do nas w każdej chwili.Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Kliknij by wydrukować