BODY4MA Centrum Sportowe

Kliknij by wydrukować

(Fitness)


54__body.jpg
ul. Broniewskiego 4
85-316
Bydgoszcz
Kujawsko-Pomorskie

52 3482846

www.body4ma.pl


BODY4MA Centrum Sportowe to miejsce z klimatem przeznaczone dla rodzin. W swojej ofercie posiadamy siłownię, zajęcia fitness w bogatej ofercie ( fat burning, shape, abt, bosu, step, Fitness 55+, AKTYWNE 9 miesięcy, pilates i wiele innych), BODY4bike czyli Indoor Cycling, saunę a także YOGA ASHTANGA STUDIO oraz COACHING dietetyczny i partnerski. Oferujemy treningi personalne z każdej z wyżej wymienionych dziedzin zarówno w klubie, w domu u klienta jak i w pracy. Przy recepcji znajduje się także kącik dla dzieci.

 

AKTYWNE 9 miesięcy
42 km ma do przejścia przyszła mama. Dlaczego tyle? Ponieważ wydatek energetyczny porodu porównywany jest do przejścia maratonu. Jest to spory wysiłek fizyczny i warto się do niego zawczasu przygotować. W jaki sposób? Proponujemy ćwiczenia!

AKTYWNE 9 MIESIĘCY jest ogólnopolskim programem dla kobiet w ciąży, promującym zdrowy styl życia. W jego skład wchodzi kompleksowa oferta zajęć ruchowych i działań edukacyjnych, konsultowanych i prowadzonych przez specjalistów. Skierowany jest do przyszłych mam, które chcą aktywnie przygotować się do porodu. Zajęcia łączą elementy TAŃCA, ĆWICZEŃ WZMACNIAJĄCYCH nieocenionych w walce z bólami pleców, skurczów łydek jakie odczuwają przyszłe mamy, PILATES, BODY BALL, JOGI i zakończone są ćwiczeniami oddechowymi z relaksem. Trening jest bezpieczny, gdyż został dostosowany do każdego trymestru ciąży.

Zajęcia dla kobiet w ciąży AKTYWNE 9 miesięcy. Odbywają się we wtorki i piątki o godz 16:30.Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Kliknij by wydrukować