Cafe BeBe

Kliknij by wydrukować

(Kawiarnia)


54__p5300024.jpg
ul. Strzelecka 20/2
61-846
Poznań
Wielkopolskie

504 699 981

www.cafebebe.pl


Witamy wszystkich serdecznie w Café Bébé – kawiarence innej niż wszystkie w samym centrum Poznania.

Nasz nowo otwarty lokal zaaranżowany został specjalnie dla rodziców z dziećmi, którzy chcieliby spędzić miło czas pijąc wyśmienitą kawę, delektując się słodkim ciastem lub pyszną ciepłą przekąską, w pobliżu naszych dzieci bawiących się w specjalnie przygotowanych do tego miejscach.

Dzieci zmieniają nasz świat na lepszy - dlatego otworzyliśmy naszą kawiarnię specjalnie dla Nich, a także dla Was- obecnych jak i przyszłych rodziców oraz dla wszystkich którzy mają ochotę w tak urokliwym miejscu spędzić czas i zrelaksować się przy kawie i lekturze.

Café Bébé jest zaaranżowane tak aby to głównie rodzicom z małymi dziećmi było wygodniej. Przemyślane menu, przewijak w toalecie, krzesełko do karmienia a także miejsce dla karmiącej mamy to u nas standard na porządku dziennym.

Nasze dzieci mogą bawić się w specjalnie dla nich przygotowanych miejscach zabaw takich jak kojec mieszczący się pomiędzy salami kawiarnianymi oraz pokój zajęć w którym oprócz szaleństwa zabaw będą odbywały się dopasowane do potrzeb naszych pociech tematyczne warsztaty, a także imprezy okolicznościowe dla najmłodszych.

Sklep z artykułami dla dzieci to kolejna atrakcja, która czeka na Was w Café Bébé. Znane z całego świata markowe zabawki edukacyjne przykują uwagę niejednego dziecka a także rodzica. Wkrótce również większy wybór artykułów wyposażenia wnętrza pokoju dziecięcego oraz zabawki znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

Bezprzewodowa sieć internetowa pozwoli nawet najbardziej zapracowanemu rodzicowi spędzić miło chwile ze swoim dzieckiem.

W naszym lokalu nie prowadzimy sprzedaży alkoholu oraz zakazane jest palenie papierosów-wszystko to z myślą o najmłodszych.

Nasze wnętrza są bardzo przytulne i utrzymane w ciepłej tonacji kolorystycznej, w której każdy poczuję się przez chwilkę odrobinę dzieckiem...Mapa wegemaluch na pełnym ekranie Geolokalizacja

 

Wyznacz trasę
      Pokaż opcje

Z :  lub 

Do      :  lub 

Kliknij by wydrukować