WegeMaluch.pl

FB TW G+ Zarejestruj Rejestacja / Login

Moje wydarzenia

Rok Miesiąc Tydzień Dzisiaj Szukaj Do miesiąca

Światowy Dzień Drzemki w Pracy

x
Środa, 11 Marzec 2020  8:00

spiacy-piesekDziś obchodzimy Światowy Dzień Drzemki w Pracy. To wyjątkowo ważne święto :) przypomina nam o świetnej tradycji 2 godzinnej przerwy w pracy w krajach południa Europy. Szczerze zazdrościmy naszym daleko - południowym sąsiadom tej przerwy - dlatego radzimy sobie świętem w którym po prostu się prześpij! :)

 

Wiele badań naukowych wskazuje, że nawet krótka 15 minutowa drzemka pozwala zregenerować siły na dalszą część dnia.

 

Prywatnie dodamy - iż pewien nauczyciel admina wegemaluch.pl - wręcz nakazywał spania na jego lekcjach, jedzenia batonów - gdy uczeń wyglądał na "nieprzyswajającego" wiedzę. Po tych prostych i skutecznych zabiegach, większość uczniów kończyła zajęcia w doskonałych humorach. Prace dyplomowe otrzymywały doskonałe oceny.

Miejsce : Polska
Kontakt : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wróć
Cieszymy się, że tu trafiłaś / trafiłeś.

Prowadzimy prace nad przygotowaniem wersji mobilnej portalu wegemaluch.pl

Ta wersja platformy mobilnej jest w fazie testów! Prosimy o cierpliwość! (niektóre funkcje mogą nie działać w tej chwili)

 

Wegemaluch.pl Udostępnia materiały na licencji CC BY-NC-ND 4.0 Międzynarodowe. Materiały nieoznaczone CC BY-NC-ND 4.0 - Copyright by WegeMaluch.pl & MagYa 2011-2014. All rights reserved.

Wróć na górę

O Wegemaluch    O Nas    Regulaminy    Polityka Prywatności    Reklama    Promocja    Patronat    Admin    Kontakt    Faq    RSS    Toolbar

coffe Jesteś pewny by przełączyć w wersję dla komputerów stacjonarnych PC?